6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای (تام شرایتر)

تعداد امتیاز: 1

6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای (تام شرایتر)

چکیده :

6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای (تام شرایتر)

اگر شما در تجارت بازاریابی شبکه ای با تاپرنرها صحبت کنید و یا آموزش های آن ها را مطالعه کنید، به اهمیت موضوع جذب پراسپکت بیشتر پی خواهید برد. تمامی تاپرنرهای دنیا، کلید اصلی موفقیت را "چگونگی جذب پراسپکت" می دانند. از نظر این افراد رسیدن به سطح درآمد بالا، در بازاریابی شبکه ای بدون پی بردن به اهمیت پراسپکت کردن، امکان پذیر نخواهد بود.

 

6مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای (تام شرایتر)

چگونگی جذب پراسپکت است که تفاوت ها را در بازاریابی شبکه ای خلق می کند. در این مقاله تام شرایتر یکی از نتورکرهای موفق دنیا که توانسته است، میلیون ها دلار پول را از طریق این تجارت به دست آورد، مفهوم ومعنای واقعی جذب پراسپکت را شرح می دهد.

او با بیان این جمله که پراسپکت ها، در بازاریابی شبکه ای به همان اندازه حیاتی و مهم می باشند که خون، در بدن حیاتی و مهم می باشد، به خوبی نقش مهم چگونگی جذب پراسپکت را بیان می کند. مردم، همیشه به دنبال راهی هستند که کمی در پرداخت مخارج زندگی شان به آنها کمک کند. همانطور که "اریک ووری" بیان می کند، فرصت بازاریابی شبکه ای یکی از کامل ترین راه ها نیست بلکه فقط بهترین راه برای کسب درآمد می باشد، باید به اهمیت راه های جذب پراسپکت واقف باشیم و بتوانیم راه بهتر و متفاوت تری را نسبت به این تجارت در پیش بگیریم.

پراسپکت ها درتجارت بازاریابی شبکه ای مثل جریان خون در بدن می باشند.

 شما نمی توانید با پرداخت پول به لیدرهای خود، مهارت های افزایش پراسپکت را بخرید.

 شما نمی توانید نرم افزار های جذب پراسپکت را روی خودتان نصب کنید و انتظار داشته باشید به صورت کاملاً اتوماتیک پراسپکت جذب کنید.

 شما نمی توانید از طریق سایت و وبلاگ زدن برای خود پراسپکت جذب کنید.

 شما فقط باید مهارت های واقعی پراسپکت پیدا کردن را از طریق صحبت کردن با " مردم واقعی و زنده" یاد بگیرید.

 اگر شما بخواهید 10 درصد در این زمینه رشد داشته باشید باید این مهارت را از طریق "اثر مرکب" یاد بگیرید. 10 درصد افزایش پراسپکت به طریق اثر مرکب بسیار آسان است. شما فقط کافی است هر روز یک مقدار بسیار جزئی در این زمینه مهارت پیدا کنید. اکنون می خواهیم در این مقاله 6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای توسط تام شرایترر، که باید در طول یک دوره ی زمانی یاد بگیرید را، با شما در میان بگذاریم.

 

مهارت شماره اول: چه کلماتی شما به کار می برید؟

"کلمات" تفاوت ها را به وجود می آورند. اکثرنتورکرهای دنیا درتجارت نتورک مارکتینگ، قادربه نوشتن جملات به صورت کلمه - کلمه نیستند. یا بهتر است اینطور بیان کنم که، اکثرا نمی توانند جمله ای مناسب را کلمه به کلمه به کار ببرند. آن کلماتی که شما بیان می کنید بزرگترین تفاوت ها را به وجود خواهند آورد. در واقع کلمات در درون خود "معجزه" به همراه دارند.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که تلاش می کنند به هر کسی که  در اطرافشان می بینند این کار را معرفی کنند و به آنها این تجارت را پیشنهاد دهند؟

 بهتر است کمی در مورد این برنامه کاری خودتان تفکر کنید. این یک برنامه ریزی بسیار مخربی است. به جای این برنامه ریزی بهتر است کلماتی که به کار می برید را اصلاح کنید.

 شما چه کلماتی به کار می برید؟ اگر کلمات همیشگی را به کار ببرید همان نتایج همیشگی را خواهید گرفت. کلمات خود را تغییر دهید تا نتایج تان در طول زمان تغییر کنند و در آن صورت موفقیت شما یک شبه جلوه خواهد کرد.

در این زمینه میتوانید "کتاب یخ شکن ها" را مطالعه نمایید.

این کتاب برای" اعضای ویژه" رایگان است.

مهارت شماره دوم: در چه زمانی کار را معرفی می کنید؟

در آموزش " لیدرشیپی" که برگزار می کنم به مردم درباره اهمیت زمان صحبت می کنم و آموزش هایی از چگونگی "مدیریت زمان" ارائه می دهم. به عنوان مثال: چگونه می شود زمان یک شخص را تغییر داد؟ سؤال چالش برانگیزی است. بهتر است در مورد این موضوع فکر کنید. بعضی ها عادت دارند که همیشه خود را با گفتن این جمله که زمان همه چیز را حل خواهد کرد، خود را از تفکر درباره اهمیت  زمان خلاص کنند اما همه ی این جملات و تفکرات اشتباه است. شما باید "مدیریت بحران" یاد بگیرید. هیچ راه دیگری برای خلاص شدن از دست بحران وجود ندارد و شما باید به این موضوع واقف باشید که باید مهارت های خود را افزایش دهید. بنابراین در اینجا  یک سؤال بسیار مهم پیش می آید که بهترین زمان برای معرفی کار چه زمانی است؟ نتورکرهای عزیز، هیچ جایگزینی برای "مهارت های اجتماعی" نیست. آیا متوجه منظور من می شوید؟ رفتن بر سر یک معامله ی تجاری، بدون داشتن تفاهم، کاری بسیار احمقانه است. همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که در جذب پراسپکت مساله، و موضوع طرز نگاه شما نسبت به تجارت خودتان نیست، بلکه مساله این است که، شما باید از زاویه ی دید پراسپکت با او صحبت کنید. موضوع اصلی در این کار دقیقاً زاویه ی دید پراسپکت نسبت به تجارت شماست، نه زاویه ی دید شما نسبت به تجارت خودتان.

مهارت شماره سوم: در چه مکانی پیشنهاد کاری خود را ارائه می دهید؟

شما در"موقعیت ها" تفاوت ها را خلق می کنید. به عنوان فاکتور مهم و اصلی در بازاریابی شبکه ای باید به این موضوع واقف باشید که مزیت های هر کاری را در جای خودش قرار داده و بیان کنید. با یک مثال موضوع را روشن تر می کنم: فرض کنید شخصی به هتل برای استراحت مراجعه کرده است و کارت خود را در سرویس بهداشتی می گذارد تا نفر بعدی که به هتل مراجعه می کند به او زنگ بزند. سوال اینجاست که: به نظر شما آیا او به فرصت شغلی شما جواب مثبت خواهد داد؟ این مثال را بیان کردم تا به اهمیت موضوع مکان معرفی بیشتر واقف باشید. سعی کنید برای معرفی تجارت خودتان، "حرفه ای" برخورد کنید و در هر مکانی این پیشنهاد کاری فوق العاده را مطرح نکنید. شاید شما سرمیز غذاخوری نمی توانید این بحث را بازگو کنید و نیاز دارید مهارت یاد بگیرید ولی درخواست من از شما این است که خواهشا کارت ویزیت خود را در خیابان به این و آن ندهید.

مهارت شماره ی 4: چگونه پیشنهاد تجاری بازاریابی شبکه ای را ارائه می دهید؟

 کلمات توسط زبان بیان می شوند و توسط امواج به مخاطب می رسند. صدای هر انسانی تون و لحن خاصی دارد. درتمام تجارت های دنیا، شرکت ها و کمپانی ها بزرگ برای اینکه بتوانند به خواست ها و نیازهای خود در مذاکرات دست یابند بر روی تون و لحن صدای پرزنتور بسیار اهمیت قائل هستند و در این زمینه آموزش هایی را به افراد شرکت خود ارائه می دهند.

 تون صدایی که شما جهت معرفی تجارت بازرایابی شبکه ای از آن استفاده می کنید، نشان دهنده این است که آیا شما حقایق را بازگو می کنید یا نه؟

لحن صدا و حالت چهره تان بسیار تعیین کننده است، و تفاوت ها را خلق خواهند کرد.

به عنوان مثال :

تون صدای خود را اگر به طرف تون بالا سوق دهید حکم نا امنی در طرف مقابل ایجاد می کند. و اگر پایین باشد حکم اعتماد به نفس را ایجاد خواهد کرد

مهارت شماره پنجم: دلیل معرفی تجارت بازاریابی شبکه ای به دیگران چیست؟

پراسپکت های شما به قصد و نیت شما از طریق برنامه ریزی های موجود در ناخودآگاه خود پی می برند. تگزاسی ها ی جمله ی معروفی دارند که می گویند: "سگ می فهمه که کی نیشش میزنه."

 پراسپکت شما هم به این مساله که شما از روی ناامیدی به آنها کار را معرفی می کنید پی می برند. اگر شما یک پراسپکت احتمالی داشته باشید به طور یقین او به این مساله که شما او را تحت فشار گذاشته اید پی خواهد برد. او این مساله را از لحن و صوت شما خواهد فهمید. اما اگر شما سه یا چهار پراسپکت احتمالی داشته باشید به طور یقین اعتماد به نفس شما هم افزایش پیدا خواهد کرد و این مساله رابطه ی مستقیمی با تعداد پراسپکت های احتمالی شما دارد. شما باید یک دلیل محکم برای انجام این کار داشته باشید تا بتوانید این را به پراسپکت های خودتان انتقال دهید.

مهارت شماره ی ششم: به چه کسانی تجارت بازاریابی شبکه ای را معرفی می کنید؟

هیچ وقت در مورد پراسپکت ها قضاوت نکنید. این جمله را هموره به یاد داشته باشید که  بعضی از پراسپکت ها، مدت زمان بیشتری را برای توسعه ی فردی خود نیاز دارند. من یک سوال بسیار جالب و تاثیرگذاری دراین زمینه آماده کرده ام برای اینکه شما از پراسپکت خودتان بپرسید، و آن سوال این است که:

آیا شما تصمیم گرفته اید که این تجارت را شروع کنید؟ یا به زمان بیشتری جهت جمع آوری اطلاعات نیاز دارید؟

صحبت کردن بیش از اندازه به کسی که آمادگی پیوستن به این تجارت را ندارد کاری احمقانه می باشد.

این 6 مهارت را یاد بگیرید تا تجارت تان همواره برقرار باشد. همیشه در تجارت ها افرادی که نیاز به آموزش را جدی گرفته اند پیروز شده اند و در بزرگترین تجارت قرن، یعنی بازرایابی شبکه ای این نیاز بیشتر و جدی تر است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه

پر فروش ترین کتاب تجارت مالی را

 هم اکنون از ما "رایگان" هدیه بگیرید

اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید و از دانلود رایگان فایل های پیشنهادات ویژه لذت ببرید