چگونه مشکل ورودی گرفتن در بازاریابی شبکه ای را حل کنیم؟

هر بازاریاب شبکه ای با تماشای این سمینار ابتدا به دلایل ورودی گرفتن 20 نفر در 30 روز پی خواهد برد سپس با روش های انجام این کار آشنا خواهد شد.

روش هایی که به راحتی می تواند سازمان تان را در مسیر رشد قرار دهد. 

آخرین آموزش های سایت

مشاهده همه

پنج نیرو مایکل پورتر در شناسایی بخش های جذاب بازار

مایکل پورتر (انگلیسی: Michael Porter؛ زادهٔ 23 مهٔ 1947) یک اقتصاددان اهل ایالات متحده آمریکا است. وی ملقب به پیامبر برنامه ریزان راهبردی (استراتژیک) می‌باشد. مایکل پورتر مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هاروارد در رشته مدیریت و مدرک دکترای خود را در رشته اقتصاد کسب و کار از همین دانشگاه اخذ نموده است. وی جزو چهار فردی می‌باشد که در صد سال گذشته توانسته‌اند در دوران جوانی استاد دانشگاه هاروارد شوند. در حوزه اقتصاد و مدیریت، تا کنون کسی موفق نشده است که به اندازه وی کار تحقیقاتی و علمی انجام دهد. مایکل پورتر تا کنون 19 کتاب و 135 مقاله در زمینه رقابت و استراتژی نوشته است و در کل بیش از 270 هزار بار به مقالات وی ارجاع شده است. اولین کتاب او به نام استراتژی رقابتی (competitive strategy) در سال 1980 منتشر گردیده است که تا کنون بیش از 60 بار تجدید چاپ شده و به بیش از 20 زبان دنیا نیز ترجمه شده است. مدل پنج نیروی پورتر، شاید معروف‌ترین نامی باشد که به همراه نام مایکل پورتر تداعی می‌شود. این مدل برای تحلیل جذابیت یک صنعت و همینطور سوددهی آن صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این پنج نیروی شناسایی شده در شناسایی جذابیت های ضمنی و یا تلویحی یک بازار یا بخشی از بازار را کمک کنده است. در ادامه توضیح مفصل این پنج نیرو می پردازیم.

مشاهده کامل

استراتژی شخصی تان را تعیین کنید

افکار و رویاهای درونی تان را زنده نگه دارید، چرا که اینها فرزندان روح و روان و عوامل اجرایی موفقیت نهایی زندگی تان قلمداد می شوند. - ناپلئون هیل به سوالات زیر پاسخ دهید آیا در مدت 6 ماه گذشته به اهداف مهم و اصلی زندگی شخصی و یا شغل و کسب و کارتان فکر کرده اید؟ اگر فردی هستید که از قبل برای خودتان اهداف را تعیین کرده اید، آیا برای رسیدن به آنها برنامه ریزی منجسمی را در نظر گرفته اید؟ در این آموزش می خواهیم به بررسی مفاهیم و مهارت های مهم برنامه ریزی راهبردی شخصی از زبان برایان تریسی بپردازیم. در پایان آموزش تمرینات کاربردی قرار داده شده است که شما می توانید با تعیین افکار، ماموریت و اهداف شغلی و تجاری تان را، شناسایی کنید و برای رسیدن به هر یک از آنها اولین قدم های تاثیر گذار را بردارید. مهارت در برنامه ریزی شخصی و داشتن استراتژی شخصی چیزی نیست که از ابتدای تولد به همراه هر شخصی باشد. این مهارت هرگز مثل رنگ چشم، اندام و دیگر اعضا بدن نیست که همواره با شما باشد بلکه روشی کاملاً منظم در نوع تفکر درست و عملکرد شماست. بنابراین مهارت در داشتن استراتژی شخصی و برنامه ریزی شخصی را می توان مثل یاد گرفتن دوچرخه سواری و یا تعویض چرخ پنچر ماشین آموخت. شما با تمرین می توانید این مهارت کلیدی را یاد بگیرید. شما به یاد گرفتن این مهارت نیاز دارید زیرا با آموختن این مهارت در تمام مدت زندگی تان از نتایج موثر آن برخودار می شوید و به راحتی به اوج موفقیت های چشمگیر می رسید. برنامه ریزی شخصی و داشتن استراتژی در واقع یک ابزار مفیدی است که هر یک از شما را از جایی که هستید به موقعیت بهتری که در آرزویش می باشید می رساند. تفاوت افرادی که دارای استراتژی شخصی هستند با افرادی که این برنامه را ندارند همانند تفاوت میان سوار شدن به اتوبوس و هواپیما است. هر دو شما را از نقطه "الف" به نقطه "ب" می برند اما برنامه ریزی هواپیما باعث شده است که او در زمان کمتر و با سرعت بیشتری مسیر را طی کند. بنابراین اگر شما می خواهید جزء افرادی باشید که به راحتی و با سرعت بیشتری به سمت اهداف خود حرکت کنید باید خود را ملزم به داشتن استراتژی شخصی کنید.

مشاهده کامل

6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای (تام شرایتر)

اگر شما در تجارت بازاریابی شبکه ای با تاپرنرها صحبت کنید و یا آموزش های آن ها را مطالعه کنید، به اهمیت موضوع جذب پراسپکت بیشتر پی خواهید برد. تمامی تاپرنرهای دنیا، کلید اصلی موفقیت را "چگونگی جذب پراسپکت" می دانند. از نظر این افراد رسیدن به سطح درآمد بالا، در بازاریابی شبکه ای بدون پی بردن به اهمیت پراسپکت کردن، امکان پذیر نخواهد بود. چگونگی جذب پراسپکت است که تفاوت ها را در بازاریابی شبکه ای خلق می کند. در این مقاله تام شرایتر یکی از نتورکرهای موفق دنیا که توانسته است، میلیون ها دلار پول را از طریق این تجارت به دست آورد، مفهوم ومعنای واقعی جذب پراسپکت را شرح می دهد. او با بیان این جمله که پراسپکت ها، در بازاریابی شبکه ای به همان اندازه حیاتی و مهم می باشند که خون، در بدن حیاتی و مهم می باشد، به خوبی نقش مهم چگونگی جذب پراسپکت را بیان می کند. مردم، همیشه به دنبال راهی هستند که کمی در پرداخت مخارج زندگی شان به آنها کمک کند. همانطور که "اریک ووری" بیان می کند، فرصت بازاریابی شبکه ای یکی از کامل ترین راه ها نیست بلکه فقط بهترین راه برای کسب درآمد می باشد، باید به اهمیت راه های جذب پراسپکت واقف باشیم و بتوانیم راه بهتر و متفاوت تری را نسبت به این تجارت در پیش بگیریم. پراسپکت ها درتجارت بازاریابی شبکه ای مثل جریان خون در بدن می باشند.  شما نمی توانید با پرداخت پول به لیدرهای خود، مهارت های افزایش پراسپکت را بخرید.  شما نمی توانید نرم افزار های جذب پراسپکت را روی خودتان نصب کنید و انتظار داشته باشید به صورت کاملاً اتوماتیک پراسپکت جذب کنید.  شما نمی توانید از طریق سایت و وبلاگ زدن برای خود پراسپکت جذب کنید.  شما فقط باید مهارت های واقعی پراسپکت پیدا کردن را از طریق صحبت کردن با " مردم واقعی و زنده" یاد بگیرید.  اگر شما بخواهید 10 درصد در این زمینه رشد داشته باشید باید این مهارت را از طریق "اثر مرکب" یاد بگیرید. 10 درصد افزایش پراسپکت به طریق اثر مرکب بسیار آسان است. شما فقط کافی است هر روز یک مقدار بسیار جزئی در این زمینه مهارت پیدا کنید. اکنون می خواهیم در این مقاله 6 مهارت افزایش پراسپکت در بازاریابی شبکه ای توسط تام شرایترر، که باید در طول یک دوره ی زمانی یاد بگیرید را، با شما در میان بگذاریم.

مشاهده کامل
پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه

چه کار کنیم تا پراسپکت احتمالی اصرار کند

تا کار را به او معرفی کنیم؟

مشتریان وفادار

محمد

محمد مرادی

1,909 امتیاز

مهد

مهد مهد

22 امتیاز

kave

kave rahbarnia

11 امتیاز

saeed

saeed akramifard

11 امتیاز

ابوالقاسم

ابوالقاسم فروزان

6 امتیاز

ali

ali chelongar

5 امتیاز

مرجان

مرجان پورقربان

5 امتیاز

حمید

حمید رفیعی

4 امتیاز

فاطمه

فاطمه گنجی

4 امتیاز

منصور

منصور رموک خلیفانی

4 امتیاز

لیلا

لیلا سعیدی

4 امتیاز

سام

سام زارع

4 امتیاز

amir

amir Tezval

4 امتیاز

sahar

sahar mah

4 امتیاز

محمدرضا

محمدرضا نیکویی

4 امتیاز

Cna

Cna kashani

4 امتیاز

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از اخبار ، اطلاعیه ها ، تخفیفات و ... مطلع شوید در خبرنامه عضو شوید