هشت ویژگی مشترک افراد موفق(ریچارد سنت)

  چکیده :

  هشت ویژگی مشترک افراد موفق(ریچارد سنت)

   

   

  ریچارد سنت کسی است که به صورت اتفاقی با کودکی در هواپیما آشنا شد و سؤال آن کودک مبنی بر اینکه برای موفق شدن چه کارهایی باید انجام داد؟ این ایده را در ذهن او ایجاد کرد که جوابش را از انسان های موفق بگیرد. او بالای 1000 مصاحبه انجام داد و پاسخش در قالب این 8 ویژگی ارائه شده است.

  از تماشای آن لذت ببرید

  هشت ویژگی مشترک افراد موفق(ریچارد سنت)

  راز موفقیت را از موفق ها بخواهید!

  ریچارد سنت بیش از ده سال از عمرش را به مصاحبه، مطالعه، بررسی داستان های موفقیت افراد مختلف گذرانده است. حاصل فعالیت های گسترده او هشت راز شگفت انگیز است که به گفته خودش،این هشت راز بین تمامی افراد موفق در هر زمینه ای مشترک است.
  او طی این مصاحبه ای فراوان که بالغ بر1000 مورد می باشد، دلایل موفقیت این افراد را از آنها جویا شد و سپس با بررسی و تحلیل پاسخ های دریافتی، داده های به دست آمده را در پایگاه داده های منظم گردآوری کرد و در نهایت توانست هشت ویژگی مشترک افراد موفق را شناسایی کند.

  او بر همین اساس کتاب پرفروش و موفق «هشت نکته برای عالی بودن» را منتشر کرد که در واقع این کتاب گنجینه ای ارزشمند از راه های موفقیت افراد بسیار موفق است.

  ریچارد با نگارش و انتشار این کتاب، این رازهای طلایی را با خوانندگان به اشتراک می گذارد. این رازها به مخاطبان کمک می کند تا در مسیری که در پیش گرفته اند، موفق شوند و به هدف خود که ممکن است راه اندازی کسب و کار، تغییر جهان، رهایی از فقر، تشکیل خانواده، آموزش فرزندان و ... باشد دست یابند.

  این کتاب حس اعتماد به نفس افراد را تقویت کرده و توانمندی های بالقوه و بالفعل آنها را شناسایی می کند.

  این ویدئویی که مشاهده می کنید  برای اولین بار توسط تیم مترجمین سایت unimlm ترجمه و آماده شده است.

  قسمت اول این ویدئو مقدمه ای است بر این هشت راز که داستان شروع این ایده را شرح داده و در نهایت نگاهی گذرا بر این هشت ویژگی دارد.

  و در ویدئو های بعدی که به زودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت به تجزیه و تحلیل این هشت ویژگی توسط ریچارد سنت خواهیم پرداخت.

  با ما همراه باشید.

  حجم فایل : 33 مگابایت

  به این مطلب امتیاز دهید

  نظرخود را با ما درمیان بگذارید

  برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

  captcha Refresh

  نظرات سایر دوستان