آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

آیا می شود در 90 روز تجارت بازاریابی شبکه ای را تغییر داد؟

آیا می شود در 90 روز تجارت بازاریابی شبکه ای را تغییر داد؟

یک جلسه آموزشی بازاریابی شبکه ای

مدت زمان آموزش: 30دقیقه

تعداد فایل های دانلودی: 1 فایل

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 29,000 تومان

آقای اریک ووری می گوید: من سال ها بود که از بازاریابی شبکه ای درآمدی نداشتم و زندگی من نیز به سختی سپری می شد. به هر دری نیز می زدم تا بتوانم خودم را از این وضعیت نجات دهم. برای این کار یک برنامه نود روزه طراحی کردم و تمصمیم گرفتم آن را به اجرا درآورم. بع از نود روز درآمد من بالای 80 هزار دلار در ماه بود. این برنامه را به سازمانم آموزش دادم تا آنها نیز بتوانند به درآمد برسند. من در سال 2005 نیز ورشکسته شدم و تصمیم گرفتم تا دوباره به نتورک مارکتینگ به عنوان توزیع کننده بازگردم و توانستم دوباره از طریق همین برنامه 90 روزه به درآمدهای بالایی برسم. 

تیم دانشکده موفقیت نکته ها و آموزش هایی که آقای اریک ووری در این زمینه در کانال خود قرار داده است را گردآوری و ترجمه نوده است و در اختیار بازاریابانی که به دنبال تغییر زندگی خود هستند قرار داده است. 

 

خرید محصول آیا می شود در 90 روز تجارت بازاریابی شبکه ای را تغییر داد؟

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان