مقالات

انیمیشن  inside out

انیمیشن inside out

این انیمیشن "پیت داکتر" که محصول 2015 آمریکاست، به سمت قلمرو عمیق روانشناسی گام برمیدارد که کودکان و خردسالان شاید نتوانند به خوبی با آن ارتباط برقرار کنند. و این امر باعث شده است که این انیمیشن، بیشتر افراد بزرگسال را مورد مخاطب خویش قرار دهد. اما متن اصلی  این فیلم، بدون شک پیچیده‌ترین محصول پیکسار تا به امروز است. این فیلم از عواطف و احساسات انسانی  برای کشف درونمایه های مربوط به این که چگونه ابعاد کلی شخصیت یک فرد بر اساس خاطراتش شکل می‌گیرد ، استفاده می‌کند.

pay it forward

pay it forward

فیلم این هفته سینما نتورک فیلم فوق العاده زیبای "pay it forward" می باشد که با وجود داشتن یک فیلمنامه ی درام، به خوبی توانسته است در طول داستان ، نحوه اجرای یک ایده و تکثیر آن را بسط دهد. هر نتورکری با دیدن این فیلم می تواند با انگاشت های خود پی به چگونگی تکثیر یک ایده ذهنی در بازاریابی شبکه ای پی ببرد و اینکه برای اجرا و عملی کردن آن و همگام کردن دیگران در راه باید چگونه تلاش کرد. زیرا این در بازاریابی شبکه ای شعاری که وجود دارد این است که این صنعت فقط یک سیستم صرفا توزیع کالا نیست بلکه  بازاریابی شبکه ای یک کارخانه انسان سازی است. با کمک کردن به دیگران است که می توان در این تجارت موفق شد. با دیدن این فیلم، هر نت ورکری به این نکته پی می برد که برای ساخت سازمان خود، ابتدا باید از درون خودش شروع کند و به قولی انتظاری که خود از شبکه اش دارد،ابتدا خود عملی کرده و به آن پایبند باشد،سپس این عمل او،بدون اینکه وی از سازمانش بخواهد در سازمانش جاری خواهد بود.
امیدواریم از مشاهده این فیلم در کنار خانواده خود،علاوه بر همگام نمودن آنان در تجارت بازاریابی شبکه ای، آخر هفته لذت بخشی را نیز رقم بزنید.

جنجگوی درون

جنجگوی درون

با سلام و درود خدمت نتورکران عزیز سینما نت ورک عنوان بخشی است که به تازگی به سایت افزوده شده است در این قسمت سعی داریم هر هفته، با پرداختن به  یکی از الهام بخش ترین و انگیزشی ترین فیلم های سینمایی روز دنیا همراه شما عزیزان باشیم و با بهره گیری از نکات آموزنده ی آن، با افزایش باور و انگیزه جهت رسیدن به موفقیت شما ، برای رشد و اعتلای سازمان شما قدمی برداشته باشیم. ما را به دوستان و سازمانتان معرفی کنید.

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه

پر فروش ترین کتاب تجارت مالی را

 هم اکنون از ما "رایگان" هدیه بگیرید

اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید و از دانلود رایگان فایل های پیشنهادات ویژه لذت ببرید