آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

بازاریابان شبکه ای این کلیپ را چندین بار ببینید

 بازاریابان شبکه ای این کلیپ را چندین بار ببینید

وقتی وارد صنعت بازرایابی شبکه ای شدید، شاید متفاوت ترین و تازه ترین کلمه ای که را که در عمرتان شنیده بودید، کلمه " لیدری" و "هدایت" یک تیم بود. وقتی به شما گفتند که قرار است در این صنعت افراد دیگری را نیز همراه خود موفق کنید، این کلمه رنگ و معنای بیشتری به خود گرفت.

بسیاری از مربیان آموزشی و انگیزشی بازاریابی شبکه ای علت اصلی موفقیت و شکست یک نفر در بازاریابی شبکه ای را عدم هدایت درست تیم به سمت مقصد نهایی می دانند. هدایت کردن و رهبری کردن یک تیم دارای اصول و قواعدی است. بدون فهم و درک این کلمه، شما جز کسانی خواهید بود که به جمع کثیر افراد شکست خورده در این صنعت تبدیل خواهید پیوست. در این کلیپ انگیزشی شما با مفهوم هدایت یک تیم در مسیر درست آشنا می شوید.

خرید محصول بازاریابان شبکه ای این کلیپ را چندین بار ببینید

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان