آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

آموزش کسب ثروت با رندی گیج

رندی گیج به عنوان یکی از 100 نتورک پر درآمد دنیا می باشد. در تمام دنیا او را به عنوان کسی می شناسند که آموزش های بسیار بی نظیری در زمینه کسب سعادت واقعی ارائه می کند.

آقای رندی گیج 5 سال در تجارت بازاریابی شبکه ای شکست خورد. 5 سال مدام از این شرکت به آن شرکت تغییر جایگاه می داد. اما روزی به این نتیجه رسید که می تواند زندگی اش را خودش تغییر دهد. حال او یکی از بازاریابانی است که توانسته است زندگی سعادتمند خود را بسازد. آقای برایان تریسی یکی از بزرگترین مربیان آموزشی در زمینه فروش و بازاریابی جمله معروفی دارد که می گوید: دنیا قانون علت ها و معلول هاست. هر اتفاقی به خاطر علتی به وجود آمده است. هیچگاه این قوانین تغییر نخواهند کرد. ثروتمند شدن نیز یک معلولی است که علتی دارد اگر کسی پی به این علت ها ببرد و همان کارها را انجام دهد یقیناً همان نتیجه را کسب خواهد کرد. آقای رندی گیج خود بیان می دارد که دیگر راه ثروتمند شدن بسیار آسان شده است زیرا قوانین ثروتمند شدن کشف شده اند. تنها کافی است که این قوانین را مطالعه کنید وآنها را به کار ببنیدید تا همان نتایج را به دست بیاورید و موفقیت را از آن خود کنید.

آموزشی بسیار موثر از آقای رندی گیج که می تواند یکی ازقوانین ثروتمند شدن را به روی شما باز کند.

خرید محصول آموزش کسب ثروت با رندی گیج

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان