آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

گام دوم برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای

گام دوم برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای

مدت زمان آموزش: 40دقیقه

تعداد فایل های دانلودی: 1 فایل

1جلسه آموزشی حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای

خرید دانلودی محصول با قیمت 9,900 تومان

گام دوم برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای(پرزنت)

اریک ووری کیست؟

اریک ووری یکی از بزرگترین بازاریابان شبکه ای در دنیاست که بالای 25 سال در این حرفه سابقه فعالیت دارد. او در این مدت توانسته است بالای 500000 هزار نفر توزیع کننده در بیش از 60 کشور جهان را در شبکه خود جذب کند. او در طی فعالیت های بازاریابی شبکه ای خود سایت نتورک مارکتینگ پرو دات کام را راه اندازی نموده است. هدف از راه اندازی این سایت ارائه آموزش های رایگان به تمامی بازاریابان دنیاست.

همچنین او نویسنده کتاب هفت گام برای حرفه ای شدن نیز می باشد. این کتاب بالای یک میلیون نسخه در جهان به فروش رسیده است. به اعتقاد بسیاری از بازاریابان شبکه ای معروف دنیا اگر کسی به دنبال یادگیری اصول حرفه تجارت بازاریابی شبکه ای است، قطعا کسی جز اریک ووری نمی تواند او را راهنمایی نمایید.

نظر آنتونی رابینز در مورد اریک ووری

شما کسی هستید که صادقانه به دنبال ارائه راه کارهای خوب به بازاریابان هستید. هیچگاه در این مدتی که با شما بودم ندیدم که شما بخواهید به کسی انگیزه بی خودی برای انجام کاری دهید. تنها چیزی که من از شما دیده ام این است که شما همواره به دنبال یاد دادن مهارت به افراد بوده اید.

نظر جان میلتون فاگ در مورد آقای اریک ووری

تمامی مهارت ها، دانش ها، آموزش و تحصیلاتی که برای بازاریابی شبکه ای نیاز دارید در آقای اریک ووری جمع شده است.

گام دوم: دعوت Invite

به اعتقاد آقای اریک ووری تنها 7 گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای نیاز است. اگر کسی این هفت گام را به خوبی آموزش دیده باشد به راحتی می تواند در این تجارت به درآمدهای بالایی برسد. گام اول برای حرفه ای شدن پیدا کردن پراسپکت بود.

برای تهیه گام اول اینجا کلیک نمایید.

گام دوم برای حرفه ای شدن دعوت کردن است. گام بسیار مهمی که از نظر آقای اریک ووری دروازه تمامی مهارت های مورد نیاز بازاریابی شبکه ای است. اگر کسی این گام را به خوبی بردارد در ادامه مسیر بسیار کار آسانی در پیش خواهد داشت. اصول آموزشی دعوت کردن پس از 25 سال بودن در این تجارت در این سمینار آموزشی 86 دقیقه ای جمع شده است. تمامی آن چیزی که برای دعوت کردن مورد نیاز شماست در دو راه خلاصه شده است. این دو راه را می توانید در این سمینار آموزشی یاد بگیرید.

خرید محصول گام دوم برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان