یخ شکن ها در بازاریابی شبکه ای

تعداد امتیاز: 2

یخ شکن ها در بازاریابی شبکه ای

چکیده :

یخ شکن ها در بازاریابی شبکه ای

"موفقیت سر نخ دارد"

بله درست است، اما شکست نیز سر نرخ دارد. سال 1972 من تازه وارد حرفه بازاریابی شبکه ای شده بودم. مدام قرار ملاقات می گذاشتم، تا بلکه بتوانم پراسپکت احتمالی برای خودم پیدا کنم. اما همواره پاسخ پراسپکت ها کلمه "نه" بود. هر وقت می خواستم با آن ها درباره بازاریابی شبکه ای صحبت کنم، آن ها به سرعت موضوع بحث را عوض می کردند و دنبال بهانه ای برای جدا شدن از من می گشتند.

من مدام به پراسپکت ها زنگ می زدم، اما آن ها همواره به من این کلمه را می گفتند: "نه".

من  نمی توانستم جوابی برای این پاسخ آن ها پیدا کنم و مدام به دنبال سرنخ شکست هایم می گشتم.

سرنخ تمامی این شکست ها از کجا بود؟

یخ شکن ها در بازاریابی شبکه ای

تمامی جلسات دعوت به کار من با این جمله شروع می شد. به عبارتی این جمله نقش ثابتی در صحبت های من داشت. من همواره می گفتم که بازاریابی شبکه ای تجارت فوق العاده ای است. این جمله من، پراسپکت های احتمالی را مجبور به گقتن این کلمه می کرد: "نه".

من هر بار که برای خودم جلسه دعوتی ترتیب می دادم، پس از پایان جلسه با پاسخ منفی آن ها روبه رو می شدم. این کلمات، مشکل من را حل نمی کرد. مشکل اصلی، در استفاده از کلمات نسنجیده و نادرست بود.

تا زمانی که کلمات خودم را در نحوه دعوت به کار (یخ شکن ها) تغییر نداده بودم، هیچ تغییری در تجارت من رخ نداد. اکنون کتابی در دست شماست، که با استفاده از یخ شکن هایی که تأثیرات خود را در مرور زمان به اثبات رسانده اند، به شما کمک می کند تا دیگر دنباله سرنخ شکست را نگیرید.         تام شرایتر(ال بزرگ)

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان