کسب درآمد از سایت دانشکده موفقیت و بازاریابی

تعداد امتیاز: 1

کسب درآمد از سایت دانشکده موفقیت و بازاریابی

 

نحوه کسب درآمد از دانشکده موفقیت و بازاریابی

سیستم کسب درآمد دانشکده بازاریابی و موفقیت در پنل همه کاربران سایت فعال شده است و شما جویندگان موفقیت می توانید به کسب درآمد از این طریق بپردازید. شما با معرفی سایت دانشکده بازاریابی و موفقیت از طریق لینک اختصاصی خودتان(هم اکنون در پروفایل تان فعال شده است) می توانید با معرفی محصولات سایت درآمد کسب کنید.

در پنل کاربری شما گزینه ای با نام لینک محصولات اضافه شده است که لیست محصولات فروشگاه به همراه درصد کمیسیون شما در این بخش قابل مشاهده است، همچنین لینک های مخصوص هر محصول نیز در این بخش دیده می شود که برای هر کاربر به طور مجزا ساخته شده است.

یعنی اگر شما در حساب کاربری خودتان وارد شوید لینک های مخصوص به خود را مشاهده می کنید، شما با تبلیغات محصولات سایت دانشکده موفقیت و بازاریابی و قرار دادن لینک های خودتان می توانید بابت معرفی هر محصول درآمد کسب کنید.

 

نحوه بازاریابی محصولات

برای بازاریابی محصولات کافی است لینک محصولات را در وب سایت خود یا شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از دوستان خود دعوت کنید تا محصولات را خریداری کنند. کلیه محصولات سایت دانشکده موفقیت و بازاریابی عکس های اختصاصی و ویدئوهای معرفی دارند و شما می توانید از این موارد برای افزایش فروش خود استفاده نمایید.

شایان ذکر است که از اولین ورود هر کاربری که توسط لینک شما وارد سایت دانشکده بازاریابی و موفقیت می شود تا مدت 1 ماه کلیه خریدهای آن کاربر به حساب شما ثبت خواهد شد!

 

 

گزارشات فروش شما

گزینه دیگری در حساب کاربری شما ره جویان موفقیت با عنوان بازاریابی اضافه شده است که می توانید در این قسمت فروش خود را مشاهده نمایید، برای تست صحت کارکرد سیستم می توانید با لینک های خود و با یک نام کاربری دیگر سفارشی را ثبت نمایید تا از صحت عملکرد سیستم مطمئن شوید.

تا مدت یک ماه برای سفارشات هر کاربری که توسط لینک شما وارد وب سایت شود در این بخش قابل مشاهده می باشد و می توانید از این طریق درآمد خود را نیز مشاهده نمایید.

همچنین در این بخش می توانید مبالغ تسویه شده و تسویه نشده خود را نیز مشاهده نمایید.

 

نحوه تسویه حساب

بعد از بازاریابی و فروش محصولات می توانید کمیسیون خود را به دو صورت نقدی(واریز به کارت) و یا واریز به کیف پولتان در سایت دریافت نمایید، گزینه دیگری در پنل کاربری شما با عنوان گزارش مالی اضافه شده است که می توانید از این بخش کلیه وجوه دریافتی و درآمد خود را مشاهده نموده و درخواست تسویه حساب درآمد خود را ارسال نمایید.

حداقل مبلغ درخواستی جهت تسویه حساب نیز در این بخش قابل مشاهده است و اگر درآمد شما به حداقل رسیده باشد می توانید حساب خود را تسویه نمایید.

برای این کار نیاز است فرم مربوطه در این بخش را تکمیل نمایید تا حسابداری سایت دانشکده موفقیت و بازاریابی پس از بررسی حساب شما مبلغ مربوطه را به حسابتان واریز نمایند.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید