آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

چگونه در بازاریابی شبکه ای به تیم تان انگیزه دهید؟

چگونه در بازاریابی شبکه ای به تیم تان انگیزه دهید؟

انگیزه مهم ترین عنصر در موفقیت در تمامی تجارت ها می باشد. بازاریابی شبکه ای به علت خاص بودن آن باید از انگیزه بیشتری برای اجرای آن برخودار شد. تمامی اصول موفقیت بدون داشتن انگیزه هیچ نتیجه ای را به ارمغان نخواهند آورد. نتورک مارکتینگ تجارتی است که برای کسب موفقیت در آن، باید از درون انگیزه لازم جهت شکست های بی شمار موجود در مسیر را داشته باشید. تاکنون هیچ شخصی را ندیده ام که بتواند موفقیت در بازاریابی شبکه ای را بدون داشتن انگیزه درونی به دست آورد.  سارا رابینز

نظر بزرگان بازاریابی شبکه ای در مورد سارا رابنیز

آرت ژوناک، بنیان‌گذار مسترمایند ایونت

سارا عشق، روحیه و و انرژی خاصی برای حرفه‌ی بازاریابی شبکه‌ای دارد. طوری ارتباط برقرار می‌کند که از جنس سخنرانی موعظه‌گرانه نیست. او استاد تاثیرگذاری‌ست؛ طوری که وقتی به ایده‌هایش گوش می‌دهی احساس می‌کنی چنان الهام گرفته‌ای که به همه‌ی خواسته‌هایت می‌رسی.

جان میلتون فاگ، نویسنده‌ی کتاب «بزرگ‌ترین شبکه‌ساز دنیا»

سارا رابینز یکی از مهربان‌ترین و هدف‌مندترین رهبرانی‌ست که می‌شناسم. ماجرای الهام‌بخش او برای این حرفه برکتی‌ست. سارا با قلب و هدف و تواضع و وقار رهبری می‌کند.

«سارا رابینز یکی از موفق‌ترین بازاریابان دنیاست که همیشه تحسینش کرده‌ام. بهتر از او کسی را برای یادگیری پیدا نمی‌کنید.»

خرید محصول چگونه در بازاریابی شبکه ای به تیم تان انگیزه دهید؟

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان