برنامه ریزی ذهنی و رندی گیج

  چکیده :

  برنامه ریزی ذهنی و رندی گیج

  برنامه ریزی ذهنی و رندی گیج

  شاید بارها کلمه قانون جذب به گوش تان خورده است. این قانون به مانند قانون جاذبه و گرانش زمین می ماند به این صورت که اجسام به سمت هسته زمین گرانش پیدا می کنند. ذهن انسان نیز چنین ساخته شده است که به سمت چیزهایی جذب شود که برنامه ریزی شده است. در واقع ذهن تان شبیه به یک کارخانه می ماند که مواد اولیه آن را شما می سازید و وارد آن می کنید. علم ان ال پی و بسیاری از دانش های شناخت شناسی همواره تلاش کرده اند تا انسان را از این برنامه ریزی ذهنی آگاه کنند. بسیاری از افراد وارد بازاریابی شبکه ای می شوند، بدون اینکه بدانند برنامه ریزی های ذهنی آنها چه در بازاریابی شبکه ای و چه در هر تجارتی دیگر به یک شکل عمل خواهد کرد. در واقع اگر کسی در جای دیگری از زندگی اش موفق نشده است و یا تجارتی داشته است و موفقیت را به دست نیاوره است، به این دلیل است که ذهن او به گونه ای برنامه ریزی شده است که به بدترین شکل ممکن نتیجه را کسب کند. 

  بازاریابی شبکه ای از آن دسته حرفه هایی است که  نیاز دارد تا شما خودتان را توسعه دهید. به قول آقای جیم ران یاد بگیرید بیشتر از اینکه بر روی شغل تان کار کنید، بر روی خودتان کار کنید. مهارت های سخنرانی و مذاکره، مهارت های شنیدن، مهارت های فروش و... این ها در موفقیت یک شخص بسیار موثر هستند اما تا زمانی که ندانید چگونه باید ذهن تان را دوباره برنامه ریزی کنید، یقیناً همان نتایج قبلی را خواهید گرفت.

  این ویددئو از آقای رندی گیج را شاید بارها و بارها دیده اید و شاید هر روز نیز می بینید اما این بار از زاویه دید اینکه شما نیازمند این هست که ذهن تان را دوباره برنامه ریزی کنید به این ویدئوی آموزشی بازاریابی شبکه ای نگاه کنید.

   

  رایگان دانلود کنید ...

  /images/icons/small/mp4.png
  برنامه ریزی ذهنی و رندی گیج

  به این مطلب امتیاز دهید

  نظرخود را با ما درمیان بگذارید

  برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

  captcha Refresh

  نظرات سایر دوستان