آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

چگونه ذهن تان را دوباره برنامه ریزی کنید؟

چگونه ذهن تان را دوباره برنامه ریزی کنید؟

1جلسه آموزشی برنامه ریزی ذهن

مدت زمان آموزش: 60دقیقه

تعداد فایل های دانلودی: 3 فایل

خرید دانلودی محصول با قیمت 19,000 تومان

رندی گیج می گوید: من پنج سال در نتورک مارکتینگ شکست خوردم، پنج سال پولم را از دست دادم، پنج سال از این شرکت به آن شرکت رفتم. من سی سال با ذهنیت فقر زندگی کرده بودم. در خانواده ای فقیر به دنیا آمده بودم و همواره رنج فقر را داشتم و با آن ذهنیت به بازاریابی شبکه ای آمده بودم تا پولدار شوم. و این غیر منطقی بود. بنابراین در آخر این پنج سال به نکته ای پی بردم. من تصمیم گرفتم که بیشتر از اینکه روی دیگران کار کنم روی ذهن خودم زمان بگذارم. برنامه ریزی ذهنم را تغییر دهم تا بتوانم زندگی ام را تغییر دهم.

                  

فرض کنید شما یک کامپیوتر را بر می دارید و نامه ای را تایپ می کنید و این در حالی است که شما در هنگام تایپ یک اشتباه داشته اید. بعد از پرینت گرفتن شما پی به این اشتباه می برید. پس یک غلط گیر را تهیه می کنید و اشتباه تایپی را پاک می کنید. سپس دوباره به سراغ پرینتر می روید و نامه را دوباره تایپ می کنید ولی میبینید که اشتباه تایپی هنوز نیز در نامه موجود است. این چگونه ممکن است در حالی که شما اشتباه را از روی کاغذ پاک کرده بودید. پس این بار محکم تر و بیشتر پاک می کنید. پس دوباره به سراغ پرینتر می روید و چاپ می کنید و اشتباه را دوباره در آن می بینید و این داستان همچنان ادامه دارد.

مدام در جلسه هفتگی شرکت می کنید. مدام بر روی شغل تان کار می کنید در حالی که جیم ران بیان دارد بیشتر از شغل تان باید بر روی خودتان کار کنید.

                                                                                                      اریک ووری راهی بهتر برای شما در نظر دارد.                 

باب پراکتور می گوید: به راستی که تمام زندگی انسان در ذهن او ساخته می شود. ذهن انسان ها تنها جاییست که می توان زندگی را تغییر داد

رابرت کیوساکی می گوید: بابای پولدار من همواره می گفت: هر روز زمانی را برای برای کار کردن بر روی ذهنت بگذار. تنها تفاوت  فقیر و پولدار در داشتن ذهنیت مالی است.

این ها نمونه هایی از سخنان بزرگان در مورد "ذهن و برنامه ریزی ذهنی" است. شاید بارها و بارها از خودتان سوال کرده اید که دلیل اینکه من موفق نمی شوم چیست؟ آیا دلیلی که من نمی توانم موفق شوم در بیرون است یا باید در دنیای ذهنم به دنبال پاسخ ها باشم. اگر در دنیای بیرون به دنبال آن باشید قطعا همواره شکست خورده باقی خواهید ماند. 

برای پیروزی باید نگرشی جدید در پیش بگیرید. باید روش های و مسیرهای دیگری را امتحان کنید.

قطعاً با انجام دادن کارهای قبلی همان نتایج قبلی را خواهید گرفت.

 

                                                                                                                                      

 

 

بیشتر انسان ها بر روی فعالیت هایشان تمرکز می کنند و گمان می کنند که اگر فعالیت شان را بیشتر کنند موفق خواهند شد. بدون شک اگر این قانون درست بود آقای بیل گیتس باید روزی 30میلیون ساعت به تنهایی کار می کرد در حالی که زمان 24 است.  مطمئناً داشتن ذهنیت ثروتمندی عاملی است که موفقیت در تجارت بازاریابی شبکه ای را تعیین می کند. شما به جای پاک کردن کاغذ باید از کامپیوتر نسخه اصلی فایل را تغییر دهید. باید به جای سخت کار کردن بر روی شغل تان بر روی خودتان کار کنید.                    اریک ووری

 

                                                                                                                                       

 

یکی از اهداف عالی دانشکده بازاریابی شبکه ای بر این است تا شما بتوانید با برخوداری از آموزش های روز دنیا زندگی تان را تغییر دهید. این محصول در وبسایت آقای اریک ووری به قیمت 147 دلار معادل(600 هزار تومان می باشد). 

دلیل اینکه این محصول بی نظیر را با این قیمت در اختیارتان گذاشته ایم این است که شما بتوانید به راحتی با پرداخت مبلغی کمی به آموزش های روز دنیا دسترسی داشته باشید. 

 

 

خرید محصول چگونه ذهن تان را دوباره برنامه ریزی کنید؟

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان