آموزش ویژه: زمان باقي مانده تا بسته شدن آموزش بازاریابی میلیون دلاری با جردن بلفورت

لیدرهای بازاریابی شبکه ای این راز را فراموش کرده اند

راز فراموش شده لیدرشیپی در بازاریابی شبکه ای

اکثریت مردم فکر می کنند لیدرشیپی یعنی رهبری کردن مردم.و این موضوع در بازاریابی شبکه ای بیشتر حائز اهمیت می باشد. زیرا بازاریابی شبکه ای بدون لیدرشیپی معنی نخواهد داشت. اریک ووری در این ویدئوی آموزشی، از رازی که اکثریت مردم آن را فراموش کرده اند سخن گفته است. رازی که دانستش می تواند برای ما میلیون ها دلار دارایی به ارمغان بیاورد.

اریک ووری در این ویدئوی آموزشی سؤال کسانی را که به دنبال حرفه ای شدن هستند، به زیبایی پاسخ داده است. رازی که موفقیت در بازاریابی شبکه ای را تضمین می کند

خرید محصول لیدرهای بازاریابی شبکه ای این راز را فراموش کرده اند

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان