اسرار ذهن میلیونر(معرفی کتاب)

  اسرار ذهن میلیونر(معرفی کتاب)

  چکیده :

  اسرار ذهن میلیونر(معرفی کتاب)

  این کتاب را به گونه ای مطالعه کنید که گویی زندگی تان به آن وابسته است; شاید از نظر مالی این گونه باشد.

  آنتونی رابینز، بهترین مربی موفقیت در دنیا

  کتاب اسرار ذهن میلیونر، مانند یک کتاب مقدس است که پول در آوردن را به روش عملی آموزش می دهد. تی هارو اکر، رازهای ثروتمند شدن را پیدا کرده است و آن را در دسترس همه قرار داده است. این کتاب را بخوانید

  جیل لوبلین، پرفروش ترین نویسنده شبکه چریکی

  چرا باید کتاب اسرار ذهن میلیونر را بخوانید؟

  شاید شما نیز مثل اکثر افرادی هستید که به کلاس های موفقیت و ثروتمند شدن ثبت نام می کنند و در نتیجه جزء چندین جزوه و دی وی دی چیزی عایدشان نمی شود. شما اگر نتوانید ضمیرناخودآگاه تان را به سمت موفقیت و ثروت برنامه ریزی کنید، قطعاً شرکت در هزاران کلاس موفقیت نیز نخواهد توانست شما را به موفقیت برساند. در این کتاب سرنوشت افرادی را مطالعه می کنید که به شما نشان می دهند، چرا برخی در ثروت غوطه ور هستند و برخی در زندگی معمولی خود درجا می زنند.

  در این کتاب درباره تاثیرات تجربیات و برنامه ریزی های کودکی در کسب ثروت برای شما صخبت شده است و بیانیه های قوی را یاد خواهید گرفت که این برنامه ریزی ها را برای شما تغییر خواهند داد.

  این کتاب به دو بخش تقسیم بندی شده است و هر بخش دارای فصل هایی است که شما را به موفقیت مالی خواهند رساند.

  در بخش اول کتاب درباره اینکه هر کدام از ما چگونه برنامه ریزی شده ایم  تا در مورد پول فکر کنیم و آن را به کار ببریم صحبت خواهیم کرد و با استفاده از 4 روش کلیدی خواهید توانست درباره برنامه ریزی های مالی ذهن خود تجدید نظر کنید.

  در بخش دوم، تفاوت هایی را که در طرز فکر افراد ثروتمند، متوسط و فقیر وجود دارد را بررسی می کنیم و 17 روش موثر را ارائه می دهیم که با استفاده از آن ها زندگی مادی شما برای همیشه تغییر می کنند.

  در جاهایی از کتاب نیز تعدادی از هزاران ایمیل های شاگردانم را در سمینارهای اسرار ذهن میلیونر شرکت کرده اند را بررسی خواهیم کرد.

  تی هارواکر نویسنده کتاب اسرار ذهن میلیونر

   

  به این مطلب امتیاز دهید

  نظرخود را با ما درمیان بگذارید

  برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

  captcha Refresh

  نظرات سایر دوستان